يكشنبه 28 آبان 1396 04:20:51

  اخبار و تازه ها
  19 مهر 1396 13:13:23
  سرپرست سازمان مديريت و برنامه ريزي استان:
  واگذاري پروژههاي عمراني به بخش غيردولتي در ارزيابي عملكرد دستگاههاي اجرايي موثر مي باشد

  سرپرست سازمان مديريت و برنامه ريزي استان گفت: باتوجه به  سياستهاي مردمي نمودن  اقتصاد و همچنين افزايش هزينه هاي دولت واگذاري پروژه هاي عمراني به بخش غيردولتي در ارزيابي عملكرد دستگاههاي اجرايي مؤثر مي باشد.

  به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، رحمت اله قيصوري در جلسه واگذاري پروژه هاي عمراني به بخش غيردولتي اظهار داشت: بزرگ شدن بدنه دولت و سهم بسيار زياد اعتبارات هزينه اي (جاري) و پرداختهاي اجتناب ناپذير، باعث گرديد تا دولت نتواند طرحهاي عمراني را بصورت مناسب و در موعد مقرر به اتمام برساند.

  وي ادامه داد: به منظور تسريع در اتمام پروژه ها و طرحهاي عمراني و مشاركت بيشتر مردم در اقتصاد كشور و مردمي نمودن اقتصاد و واگذاري بيشتر امور به مردم، دولت براساس قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت و سياست هاي اقتصاد مقاومتي تصميم به واگذاري طرحها و پروژه هاي عمراني به بخش خصوصي و غيردولتي نموده است تا بتواند زودتر اين طرحها و پروژه هاي را به اتمام برساند و مردم از خدمات آنها استفاده نمايند.

  سرپرست سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تأكيد كرد: دستگاههاي اجرايي بايد اطلاعات مربوط به پروژه هاي خود را كه قابليت واگذاري به بخش غيردولتي را دارند از طريق روزنامه هاي كثيرالانتشار و صدا و سيما به فراخوان گذاشته و فرآيند واگذاري آنها به بخش خصوصي به انجام برسد.


  Powered by Tetis PORTAL