J
I
K
A
B
دوشنبه 25 شهريور 1398 08:45:20

    23 فروردين 1396 13:33:26
    ارتباط با ما

    نام و نام خانوادگي:  رحمت اله قيصوري

    عنوان پست سازماني: رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ايلام

    پست الكترونيكي:  gheysoori.r@mporg.ir

    شماره تلفن:  33332100-084

    شماره فاكس: 33338377-084

     

    نام و نام خانوادگي:  زهره السادات حائري

    عنوان پست سازماني: معاون آمار و اطلاعات

    پست الكترونيكي:  Haeri.z@mporg.ir

    شماره تلفن: 33330176-084

    شماره فاكس:33347409-084

     

    نام و نام خانوادگي:  محمد محمدي

    عنوان پست سازماني: معاون هماهنگي برنامه و بودجه

    پست الكترونيكي:  mohamadi.m@mporg.ir

    شماره تلفن: 33331057-084

    شماره فاكس:33347971-084

     

    نام و نام خانوادگي: امين دوست محمدي

    عنوان پست سازماني:  معاون توسعه مديريت و منابع انساني

    پست الكترونيكي:   doostmohammadi.a@mporg.ir

    شماره تلفن:32220370-084

    شماره فاكس:2225370-084

     

     

    نام و نام خانوادگي: روح اله نورمحمدي

    عنوان پست سازماني: مدير اداري، مالي و پشتيباني

    پست الكترونيكي: noormohamadi.r@mporg.ir

    شماره تلفن: 33364622

    شماره فاكس: 33347912-084

     

    نام و نام خانوادگي: صادق مرادخاني

    عنوان پست سازماني: مدير مركز آموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري

    پست الكترونيكي: moradkhani.s@mporg.ir

    شماره تلفن: 32243632-084

    شماره فاكس: 32243631-084

     

    نام و نام خانوادگي: رضا دارابي

    عنوان پست سازماني: مدير نظام فني و اجرايي و دبيرخانه شوراي فني استان

    پست الكترونيكي: darabi.r@mporg.ir

    شماره تلفن: 33351502-084

    شماره فاكس: 33347931 -084

     

    سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ايلام

    آدرس: ميدان خيام – خ استقلال – بالاتر از آگاهي

    تلفن: 33332560-084

    دورنگار:33361095-084

    كد پستي: 6931688572

    پست الكترونيكي: mpo.ilam@mporg.ir

    شماره پيامكي 50005989 آماده دريافت پيشنهادات مي باشد.

    آدرس پست الكترونيكي كاركنان سازمان

    رديف

    نام و نام خانوادگي

    آدرس ايميل

    رديف

    نام و نام خانوادگي

    آدرس ايميل

    1

    آرش رشيدي

    Rashidi.a@mporg.ir

    29

    سيدخليل باقريان

    Bagherian.kh@mporg.ir

    2

    احمد مرادبيگي

    Moradbeygi.a@mporg.ir

    30

    سيف اله عليدختي

    Alidokhti.s@mporg.ir

    3

    اسداله زرگوشي

    Zargooshi.a@mporg.ir

    31

    شهرام طهماسبي پور

    Tahmasebipour.s@mporg.ir

    4

    اسماعيل كرمي

    Karami.e@mporg.ir

    32

    شهريار رجب نيا

    Rajabnia.sh@mporg.ir

    5

    امين دوست محمدي

    Doostmohammadi.a@mporg.ir

    33

    شهسوار اسفندياري

    Esfandiari.sh@mporg.ir

    6

    بهرام فارسي

    Farsi.b@mporg.ir

    34

    صادق مرادخاني

    Moradkhani.s@mporg.ir

    7

    جلال ميرزايي

    Mirzaei.j@mporg.ir

    35

    صمد علي اكبري

    Aliakbari.s@mporg.ir

    8

    جمال لطفي

    Lotfi.j@mporg.ir

    36

    طاهره نعمتي زاد

    Nematizad.t@mporg.ir

    9

    جواد همتي زاده

    Hemati.j@mporg.ir

    37

    عباس رحيم زاده

    Rahimzadeh.a@mporg.ir

    10

    حجت اله قنبري

    Ghanbari.h@mporg.ir

    38

    عبدالرضا اكبري

    Akbari.a@mporg.ir

    11

    حسين صيادي

    Sayadi.h@mporg.ir

    39

    علي اكرم رضاپسند

    Rezapasand.a@mporg.ir

    12

    خليل كمربيگي

    Kamarbeygi.kh@mporg.ir

    40

    عليداد اميدي نژاد

    Omidinezhad.a@mporg.ir

    13

    داريوش هاشمي

    Hashemi.d@mporg.ir

    41

    عليمراد معتمدي

    Motamedi.a@mporg.ir

    14

    ذبيح اله يكدلي

    Yekdeli.z@mporg.ir

    42

    فاطمه سادات بهنام

    Behnam.f@mporg.ir

    15

    رحمت اله قيصوري

    Gheysoori.r@mporg.ir

    43

    مجيد فلاحي

    Falahi.m@mporg.ir

    16

    رستم كريمي

    Karimi.r@mporg.ir

    44

    مجيد سارايي

    Saraey.m@mporg.ir

    17

    رضا دارابي

    Darabi.r@mporg.ir

    45

    محمد شيري

    Shiri.m@mporg.ir

    18

    روح اله نورمحمدي

    Noormohamadi.r@mporg.ir

    46

    محمد شوهاني

    Shouhani.m@mporg.ir

    19

    زهرا عبداللهي پور

    Abdolahipour.z@mporg.ir

    47

    محمد محمدي

    Mohamadi.m@mporg.ir

    20

    زهرا ترجمان

    Tarjoman.z@mporg.ir

    48

    محمدحسين جهاني

    Jahani.m@mporg.ir

    21

    زهرا كرمي

    Karami.z@mporg.ir

    49

    معصومه كريمي

    Karimi.m@mporg.ir

    22

    زهره السادات حائري

    Haeri.z@mporg.ir

    50

    مليحه جعفري پور

    Jafaripour.m@mporg.ir

    23

    ساسان ولي زاده

    Valizadah.s@mporg.ir

    51

    موسي كريمي

    Karimi.m@mporg.ir

    24

    سجاد نوروزيان

    Norouzian.s@mporg.ir

    52

    مهتاب رئيسي

    Raeisi.m@mporg.ir

    25

    سهراب حكيمي

    Hakimi.s@mporg.ir

    53

    مهدي موسي بيگي

    Mousabeygi.m@mporg.ir

    26

    سهيلا رشيددل

    Rashiddel.s@mporg.ir

    54

    مهرداد صيدخاني

    Sedkhani.m@mporg.ir

    27

    كريم سهيل

    Soheyl.k@mporg.ir

    55

    نورالدين الياسي

    Elyasi.n@mporg.ir

    28

    ليلا كلانتري

    Kalantari.l@mporg.ir

    56

    يوسف مرادي

    Moradi.y@mporg.ir

     


    Powered by Tetis PORTAL